Kontakt og åbningstider

Her finder du kontaktoplysninger på ledelsen, det administrative personale og SFO.

Administration

Kontakt hovednr.

Tlf.: 9611 5330
E-mail: specialkompetence@holstebro.dk

CVR-nr.: 291 89 927
EAN-nr.: 579 800 46 22643

Åbningstider

Mandag - torsdag: 7.45 - 16.00
Fredag: 13.00

Storå og Nørreland

Odinsvej 2
7500 Holstebro
Tlf.: 9611 5330

Ellebæk

Beethovensvej 24
7500 Holstebro
Tlf.: 9611 5381

Skolens ledelse

Skoleleder

Martin Bang Madsen
Tlf.: 9611 5331
Mobil: 2160 5364
E-mail: martin.madsen@holstebro.dk

Teamleder - Ellebæk

Anita Lykke Hansen
Tlf.: 9611 5380
Mobil: 2271 2527
E-mail: anita.lykke.hansen@holstebro.dk

Teamleder - Nørreland - Storå

Michael Brun
Tlf.: 9611 5333
Mobil: 2088 0908
E-mail: michael.brun@holstebro.dk

Team- og SFO-leder - Storå

Vibeke Jeppesen
Tlf.: 9611 5329
Mobil: 4047 1369
E-mail: vibeke.jeppesen@holstebro.dk

Administrativt personale

Sekretær

Irene Cortnum Aaberg
Tlf.: 9611 5334
E-mail: irene.cortnum.aaberg@holstebro.dk

Sekretær

Hanne Hejberg Pedersen
Tlf.: 9611 5332
E-mail: hanne.hejberg@holstebro.dk

Sekretær

Lise Aagaard Poulsen
Tlf.: 9611 5381
E-mail: lise.aagaard.poulsen@holstebro.dk


 

Teknisk personale

Pedel - Måbjerg

Bo Stephansen
Mobil: 4217 6349 

Pedel -  Odinsvej

Knud Madsen
Mobil: 2245 7722

SFO Ellebæk

Kontakt

Tlf.: 9611 5389
Mobil: 2076 9037

Åbningstider - morgen

Mandag - fredag: 6.30 - 7.50

Åbningstider - eftermiddag

Mandag - torsdag: 13.50 - 16.30
Fredag: 13.50 - 14.50

Åbningstider - skoleferier

Mandag - torsdag: 6.30 - 16.30
Fredag: 14.50

SFO Storå

Kontakt

Tlf.: 9611 5338
Mobil: 2093 4211

Åbningstider - morgen

Mandag - fredag: 6.30 - 8.00

Åbningstider - eftermiddag

Mandag - torsdag: 15.00 - 16.30
Fredag: 15.00

Åbningstider - skoleferier

Mandag - torsdag: 6.30 - 16.30
Fredag: 15.00

SFO Nørreland 

Kontakt

Tlf.: 9611 5346
Mobil: 2075 1187

Åbningstider - morgen

Mandag - fredag: 06.30-07.50

Åbningstider - eftermiddag

Mandag - torsdag: 15.00-16.30
Fredag: 15.00

Åbningstider - skoleferier

Mandag - torsdag: 06.30-16.30
Fredag: 06.30-15.00

keyboard_arrow_up